AMIGO 2Cool Jongensfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 5 tot 7 Jaar - 105-120 cm - Zwart
- EAN: 8719817552542
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 06:38:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de AMIGO 2Cool Jongensfiets, de perfecte transportfiets voor jongens van 5 tot 7 jaar oud met een lengte van 105 tot 120 cm. Met zijn stoere 'Tough Black' frame en tijdloze bruine details is deze 18 inch kinderfiets een echte blikvanger. De combinatie van een vintage cruiser karakter en het verbeterde ontwerp zorgt ervoor dat je in stijl kunt fietsen.
Deze kinderfiets is niet alleen mooi om te zien, maar ook uiterst praktisch. De stevige stalen voordrager biedt voldoende ruimte voor school- of gymspullen. Geen zorgen meer over waar je je spullen laat! bovendien is de fiets uitgerust met een standaard, zodat je hem gemakkelijk en snel overal kunt parkeren.
Veiligheid staat voorop met de 2Cool. Hij beschikt over een effectieve remkracht dankzij de betrouwbare terugtraprem en de krachtige V-Brake op de aluminium voorvelg. Hierdoor beschik je altijd over een uitstekend remsysteem, zodat je met een gerust hart op pad kunt. Reflectoren aan de voor- en achterkant, op de spaken en zelfs op de trappers zorgen ervoor dat je goed zichtbaar bent in het verkeer.
De AMIGO 2Cool is ontworpen om lang mee te gaan. Het robuuste stalen frame en de laklagen beschermen de fiets tegen beschadigingen, zodat hij er jaar in jaar uit nieuw uitziet. Dit, gecombineerd met de mogelijkheid om het zadel en stuur in hoogte te verstellen, maakt de fiets een duurzame keuze voor de groeiende kinderen.
Met een gewicht van ongeveer 11,6 kg is de AMIGO 2Cool niet alleen licht genoeg voor kinderen om te hanteren, maar ook stevig genoeg om ruig gebruik te weerstaan. Deze kinderfiets is voor 95% voorgemonteerd en wordt geleverd met een moersleutel en inbussleutel, zodat je direct aan de slag kunt. Kies voor kwaliteit, stijl en veiligheid met de AMIGO 2Cool Jongensfiets!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Internetbikes
- Bij Internetbikes kun je AMIGO 2Cool Jongensfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 5 tot 7 Jaar - 105-120 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 189,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om AMIGO 2Cool Jongensfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 5 tot 7 Jaar - 105-120 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat AMIGO 2Cool Jongensfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 5 tot 7 Jaar - 105-120 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 169,99 voor AMIGO 2Cool Jongensfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 5 tot 7 Jaar - 105-120 cm - Zwart is gemeten op 21-06-2025. De hoogste prijs was € 194,99 op 01-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
Product eigenschappen
| Wielmaat | 18 Inch |
| Geslacht | Jongens |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Geen |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Type fiets | Transportfiets |
| Materiaal frame | Staal |
| Type frame | High Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | Amigo |
| Kleur | Zwart |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderfiets voor 95% voorgemonteerd, moersleutel en inbussleutel meegeleverd |
| EAN | 8719817552542 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S2CB-18/black-010 |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 69 cm |
| Verpakking lengte | 128 cm |
| Product gewicht | 11.6 kg |
| Verpakkingsgewicht | 11.6 kg |
| Verpakking breedte | 20 cm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands Universeel |
EAN
| EAN | 8719817552542 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AMIGO 2Cool Jongensfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 5 tot 7 Jaar - 105-120 cm - Zwart aankoopt