AMIGO Fairy Meisjesfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 4 tot 6 Jaar - 100-115 cm - Roze - met Standaard
- EAN: 8721197098770
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:47:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Internetbikes
- Bij Internetbikes kun je AMIGO Fairy Meisjesfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 4 tot 6 Jaar - 100-115 cm - Roze - met Standaard kopen voor de prijs van € 189,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om AMIGO Fairy Meisjesfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 4 tot 6 Jaar - 100-115 cm - Roze - met Standaard te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat AMIGO Fairy Meisjesfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 4 tot 6 Jaar - 100-115 cm - Roze - met Standaard bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 170,99 voor AMIGO Fairy Meisjesfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 4 tot 6 Jaar - 100-115 cm - Roze - met Standaard is gemeten op 13-08-2025. De hoogste prijs was € 189,99 op 04-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Amigo |
| Schermgrootte | 18 Inch |
Product eigenschappen
| Wielmaat | 18 Inch |
| Geslacht | Meisjes |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Zijwieltjes |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Type fiets | Transportfiets |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Type frame | Low Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | Amigo |
| Kleur | Roze |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| EAN | 8721197098770 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CFAG-18/pink-1251 |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 58 cm |
| Verpakking lengte | 81 cm |
| Product gewicht | 12 kg |
| Verpakkingsgewicht | 15 kg |
| Verpakking breedte | 21 cm |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8721197098770 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AMIGO Fairy Meisjesfiets 18 Inch - Kinderfiets voor 4 tot 6 Jaar - 100-115 cm - Roze - met Standaard aankoopt