Azuri telefoonhouder voor op de fiets - Universeel - Zwart
- EAN: 5412882760449
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 06:15:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Azuri telefoonhouder voor op de fiets geniet je van een veilige en handige oplossing voor onderweg. In Nederland is het sinds 1 juli 2019 verboden om je telefoon vast te houden tijdens het fietsen, en met deze houder kun je eenvoudig navigeren zonder inboeten op je veiligheid. Deze universele telefoonhouder is geschikt voor smartphones van 4 tot 6.5 inch, waardoor hij perfect aansluit bij de meeste moderne telefoons.
De Azuri telefoonhouder is ontworpen met gebruiksgemak in gedachten. Je bevestigt deze lichtgewicht houder met een eenvoudige klik aan het stuur van je fiets of e-bike. Dankzij de elastieke hendels blijft je telefoon stevig op zijn plaats, zelfs op hobbelige wegen. Daarnaast kun je het scherm van je telefoon 360 graden draaien, zodat je altijd de ideale kijkhoek hebt terwijl je fietst.
Deze telefoonhouder is niet alleen praktisch, maar ook stijlvol in een strakke zwarte kleur. Gemaakt van duurzaam kunststof, biedt hij een betrouwbare ondersteuning voor je smartphone. Door de robustheid van het materiaal hoef je je geen zorgen te maken over de kwaliteit, zelfs niet bij intensief gebruik.
Met een gewicht van slechts 152 gram is de Azuri telefoonhouder lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen. Hij is speciaal ontworpen voor gebruik op fietsen en is hierdoor ideaal voor zowel korte ritten als lange tochten. Vergeet niet dat je met deze houder de volledige controle hebt over je telefoon, terwijl je je aandacht veilig op de weg kunt houden.
Investeer vandaag nog in de Azuri telefoonhouder voor op de fiets en maak je fietservaringen een stuk aangenamer en veiliger. Met zijn universele compatibiliteit en robuuste ontwerp biedt deze houder alles wat je nodig hebt om probleemloos te navigeren terwijl je onderweg bent.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Azuri telefoonhouder voor op de fiets - Universeel - Zwart kopen voor de prijs van € 15,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Azuri telefoonhouder voor op de fiets - Universeel - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Azuri telefoonhouder voor op de fiets - Universeel - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,71 voor Azuri telefoonhouder voor op de fiets - Universeel - Zwart is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 15,00 op 09-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,29. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
| Geschikt voor schermgrootte | 6.5 |
| Maximale schermformaat | 6.5 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | Azuri |
| Verpakkingsgewicht | 152 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AZBIKEHOLDER |
| EAN | 5412882760449 |
Overige kenmerken
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 4.0 |
| Model | Azuri telefoonhouder voor op de fiets |
| Opbergruimte | Nee |
| Verpakking breedte | 8.20 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 17.80 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5412882760449 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Azuri telefoonhouder voor op de fiets - Universeel - Zwart aankoopt