Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter
- EAN: 8715019113864
- Categorie(n): Fietsmanden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:12:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand, een stijlvolle en praktische toevoeging aan je fiets. Met een weersbestendig ontwerp in een mooie bruine rotan look, is deze achtermand perfect voor al je dagelijkse boodschappen of een bezoek aan de markt. Dankzij de ruime inhoud van 22 liter biedt deze mand voldoende ruimte voor al je benodigdheden.
De fietsmand is eenvoudig afneembaar door het stevige hengsel, waardoor je hem gemakkelijk mee kunt nemen. Of je nu naar de supermarkt gaat of een gezellige markt bezoekt, met deze mand wordt het vervoer van je spullen een fluitje van een cent. Daarnaast is de mand speciaal ontworpen voor gebruik met Racktime, i-Rack en Carrymore platen en is hij geschikt voor de meeste e-bike bagagedragers.
Met beschermvoetjes aan de onderkant voorkomt deze fietsmand beschadiging van de bodem. Het verstevigde kunststof rotan frame zorgt ervoor dat de mand duurzaam en lichtgewicht blijft; hij weegt slechts 2,17 kg. De afmetingen van de mand zijn 25 cm in lengte, 41 cm in breedte en 12 cm in hoogte, perfect voor een brede range aan fietsen, van elektrische fietsen tot vouwfietsen.
Belangrijke kenmerken van de Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand zijn onder andere de duurzaamheid van het kunststof materiaal, de afneembare functie en het gebruiksgemak met diverse bevestigingssystemen. Daarnaast heeft de mand een maximale draagcapaciteit van 5 kg, dit maakt hem ideaal voor al je boodschappen en andere dagelijkse items.
Kies voor functionaliteit en stijl met de Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand. Wil je meer variatie in formaat of kleur? Ontdek dan ook de andere modellen binnen het Basil Multi System. Maak van jouw fiets een praktische en elegante vervoersoplossing!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter kopen voor de prijs van € 48,76. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,31 voor Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter is gemeten op 10-11-2025. De hoogste prijs was € 48,99 op 21-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,68. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Basil |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 25 cm |
| Product breedte | 41 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 2034 g |
Productinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 5 kg |
| Type fietsmand | Achter |
| Verpakkingsinhoud | Fietsmand |
Model
| Kleur | Bruin |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Ja |
| Bevestigingswijze(s) | Adapterplaat |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Dragen met | Handvat |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor Fietstype | Elektrische Fiets Damesfiets Herenfiets Vouwfiets |
| Geschikt voor hond | Nee |
| Product gewicht | 2.17 kg |
| Verpakking breedte | 361 mm |
| Verpakking hoogte | 288 mm |
| Verpakking lengte | 477 mm |
| Volume in liters | 22 l |
EAN
| EAN | 8715019113864 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basil Cento Rattan Look Multi System Fietsmand - Achter - Kunststof rotan - Bruin -22 Liter aankoopt