Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue
- EAN: 8715019184024
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 06:16:06 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Basil City dubbele fietstas, de perfecte metgezel voor elke stedelijke avonturier. Deze fietstas past zich aan jouw unieke levensstijl aan – of je nu naar je werk gaat, vrienden ontmoet, boodschappen doet of een nachtje uitgaat. Met zijn compacte design biedt deze tas een verrassend ruime inhoud van 28 tot 32 liter, wat hem ideaal maakt voor al je essentiële spullen.
De handige vouwsluiting met klittenband is naar hoogte in te stellen, waardoor je eenvoudig de tas kunt aanpassen aan de hoeveelheid bagage die je meeneemt. Bovendien is deze sluiting ontworpen om inregenen te voorkomen, zodat je bezittingen altijd droog blijven. De Basil City fietstas is vervaardigd van waterafstotend polyester, waardoor je zorgen over vocht ontspringen.
Veiligheid staat ook bovenaan de prioriteitenlijst van deze fietstas. Dankzij de reflecterende details aan alle zijden ben je goed zichtbaar, zelfs in het donker. Daarnaast is er een mogelijkheid voor het bevestigen van LED-verlichting, zodat je extra zichtbaar bent op de weg. Voor degenen die vaak zwaardere spullen vervoeren, kan de tas worden gecombineerd met de Basil Afstandhouder (apart verkrijgbaar), welke ervoor zorgt dat de tas niet in de spaken van je fiets terechtkomt.
Deze fietstas is eenvoudig te bevestigen met het innovatieve MIK systeem. De voorgemonteerde MIK adapterplaat is inbegrepen, waardoor deze snel kan worden aangesloten op een MIK systeemdrager. Heb je geen MIK bagagedrager? Geen probleem! Je kunt eenvoudig de MIK Carrierplaat aan je bagagedrager monteren.
Met een afmeting van 30 cm in lengte, 12 cm in breedte en 33 cm in hoogte, is de Basil City dubbele fietstas een praktische en stijlvolle keuze voor elke fiets. Het verpackingsgewicht van 1651 g maakt het gemakkelijk om te dragen zonder in te boeten op functionaliteit. Kies voor het gemak en de stijl van de Basil City dubbele fietstas in de modieuze kleur graphite blue en verbeter je fietservaringen vandaag nog!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue kopen voor de prijs van € 67,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
- Op dit moment is Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 73,99 op 06-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Basil |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 30 cm |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1651 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | Fietstas inclusief voorgemonteerde MIK adapterplaat |
Model
| Kleur | Blauw |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | Kunststof Polyurethaan |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Ja |
| Bevestigingswijze(s) | MIK-Systeem |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor Fietstype | Elektrische Fiets Stadsfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| PFC vrij | Nee |
| Product gewicht | 1.61 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Magneetsluiting |
| Type accessoires | Afstandhouder |
| Type fietstas | Enkele fietstas |
| Verpakking breedte | 420 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 508 mm |
| Volume in liters | 32 l |
| Waterdichtheid | Waterafstotend |
EAN
| EAN | 8715019184024 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basil City - Dubbele fietstas MIK - 28-32 Liter - Waterafstotend - Reflectiedetails - Graphite blue aankoopt