Basil Miles XL Pro Bagagedragertas - 9-36 Liter - Zwart/Grijs
- EAN: 8715019182945
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 06:14:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de ultieme functionaliteit met de Basil Miles XL Pro bagagedragertas, perfect voor iedere fietstocht. Deze sportieve tas, uitgevoerd in een stijlvol zwartgrijs, biedt waterdichte bescherming voor al je benodigdheden. Dankzij de innovatieve uitbreiding van 9 naar 36 liter, heb je altijd genoeg ruimte voor alles wat je mee wilt nemen.
De Basil Miles XL Pro is uitgerust met twee waterdichte, uitklapbare zijtassen en een extra geïsoleerd vak voor je bidon. Dineer comfortabel onderweg of houd je drankjes koel met de twee speciale vakken voor koelelementen. Bovendien is de tas voorzien van handige dividers die het hoofdvak organiseren, zodat je spullen altijd geordend blijven.
Met slimme details, zoals een x-vormig elastiek waarmee je eenvoudig een helm kunt bevestigen, blijft jouw hoofd vrij om te genieten van de rit. De klittenbandbevestiging maakt het bevestigen aan je bagagedrager een fluitje van een cent. Deze tas is ook compatibel met MIK of Racktime adapterplaten, zodat je altijd de juiste bevestigingsoptie bij de hand hebt.
De Basil Miles XL Pro heeft een compact ontwerp met de afmetingen van 31 x 23 x 20 cm en weegt slechts 1,3 kg, wat zorgt voor een lichte en gebruiksvriendelijke tas. Gemaakt van 100% polyester, garandeert deze tas duurzaamheid en waterdichtheid (IPX3), zodat je in elke weersomstandigheid veilig op pad kunt gaan.
Of je nu een elektrische fiets, stadfiets of city-trekking fiets gebruikt, de Basil Miles XL Pro is de ideale partner voor jouw recreatieve avonturen. Met zijn veelzijdige Functionaliteiten en modieuze uitstraling tilt deze bagagedragertas jouw fietservaring naar een hoger niveau.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Basil Miles XL Pro Bagagedragertas - 9-36 Liter - Zwart/Grijs kopen voor de prijs van € 76,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basil Miles XL Pro Bagagedragertas - 9-36 Liter - Zwart/Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Basil Miles XL Pro Bagagedragertas - 9-36 Liter - Zwart/Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 74,59 voor Basil Miles XL Pro Bagagedragertas - 9-36 Liter - Zwart/Grijs is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 21-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Basil |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 31 cm |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1566 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | Fietstas |
Model
| Kleur | Zwart |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | 100% polyester |
Overige kenmerken
| Bevestigingswijze(s) | Klittenband |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor Fietstype | Elektrische Fiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| Product gewicht | 1.3 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Rolsluiting |
| Type fietstas | Enkele fietstas |
| Verpakking breedte | 463 mm |
| Verpakking hoogte | 253 mm |
| Verpakking lengte | 559 mm |
| Volume in liters | 9 l |
| Waterdichtheid | Waterdicht |
EAN
| EAN | 8715019182945 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basil Miles XL Pro Bagagedragertas - 9-36 Liter - Zwart/Grijs aankoopt