Basil Navigator Storm - Enkele Fietstas MIK STUDS - 12-15 Liter - 100% Waterdicht - Zwart
- EAN: 8715019182655
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Basil Navigator Storm - de ideale enkele fietstas voor elke fietser die zijn spullen veilig en droog wil vervoeren. Deze MIK STUDS tas is vervaardigd uit hoogwaardige, waterdichte materialen met een IPX3-certificering, zodat je altijd voorbereid bent op elk avontuur, ongeacht het weer.
Met een inhoud van 12-15 liter en afmetingen van 34 x 28 x 19 cm biedt deze tas voldoende ruimte voor jouw essentials. Het praktische design maakt het eenvoudig om alles wat je nodig hebt georganiseerd mee te nemen. Voor extra gebruiksgemak is de fietstas voorzien van een verstelbaar elastieken koord, perfect voor het meenemen van een jas of andere kledingstukken.
Het unieke roltopsluitsysteem zorgt ervoor dat je jouw tas snel en eenvoudig kunt afsluiten, met drie bevestigingsmogelijkheden voor maximale flexibiliteit. Fiets je in het donker? Geen probleem! Dankzij de reflecterende Basil-logo's aan drie zijden ben je goed zichtbaar en veilig onderweg.
De Basil Navigator Storm is eenvoudig te bevestigen op elke fiets, inclusief E-bikes, dankzij het innovatieve MIK-systeem. Dit systeem maakt het mogelijk om de tas snel van je bagagedrager te klikken en weer terug, zonder de drager te beschadigen. Ideaal voor drukke stadsritten of dagelijkse fietsavonturen!
Met een draagcapaciteit van maximaal 5 kg en een gewicht van 0,80 kg is deze fietstas lichtgewicht maar robuust genoeg om al je benodigdheden veilig te vervoeren. De stijlvolle zwarte kleur zorgt ervoor dat de Basil Navigator Storm niet alleen functioneel is, maar ook een chique uitstraling heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Basil Navigator Storm - Enkele Fietstas MIK STUDS - 12-15 Liter - 100% Waterdicht - Zwart kopen voor de prijs van € 47,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basil Navigator Storm - Enkele Fietstas MIK STUDS - 12-15 Liter - 100% Waterdicht - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Basil Navigator Storm - Enkele Fietstas MIK STUDS - 12-15 Liter - 100% Waterdicht - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,45 voor Basil Navigator Storm - Enkele Fietstas MIK STUDS - 12-15 Liter - 100% Waterdicht - Zwart is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 47,99 op 21-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,54. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Merk | Basil |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 19 cm |
| Product breedte | 28 cm |
| Product hoogte | 34 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1000 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | Enkele fietstas in L-formaat, inclusief MIK STUDS |
Model
| Kleur | Zwart |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | Polyester Tarpaulin |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Ja |
| Bevestigingswijze(s) | MIK-Systeem |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor Fietstype | Elektrische Fiets Stadsfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| PFC vrij | Nee |
| Product gewicht | 0.80 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Rolsluiting |
| Type accessoires | Shoppertas |
| Type fietstas | Enkele fietstas |
| Verpakking breedte | 273 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 344 mm |
| Volume in liters | 15 l |
| Waterdichtheid | Waterdicht |
EAN
| EAN | 8715019182655 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basil Navigator Storm - Enkele Fietstas MIK STUDS - 12-15 Liter - 100% Waterdicht - Zwart aankoopt