Basil Sport Design Frametas - Zwart - 1.7 Liter
- EAN: 8715019180453
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:15:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Basil Sport Design frametas in zwart, perfect voor iedere fietsliefhebber die graag zijn of haar spullen veilig en praktisch wil opbergen tijdens een fietstocht. Deze slimme tas heeft een veelzijdige indeling en een totale inhoud van 1,7 liter, waardoor je gemakkelijk een fietsslot en andere kleine accessoires kunt meenemen.
De frametas is vervaardigd uit hoogwaardig, waterafstotend polyester, wat betekent dat je spullen droog blijven, zelfs tijdens een onverwachte bui. Dankzij de handige klittenbandbevestiging monteer je de tas eenvoudig aan het frame van je fiets, zonder dat je daar veel tijd voor nodig hebt. De tas is ontworpen voor stadsfietsen en is dus ideaal voor dagelijks gebruik.
Het hoofdcompartiment van de tas biedt een extra mesh pocket en een karabijnhaak waar je gemakkelijk je sleutels aan kunt bevestigen. Hierdoor blijven al je belangrijke items binnen handbereik en goed georganiseerd. Daarnaast zijn er elastieken bandjes om een fietspompje of andere accessoires mee te nemen. Vergeet niet het zijvak met aparte rits, waarin je nog meer spullen veilig kunt opbergen.
Veiligheid staat voorop, en daarom heeft de Basil Sport Design frametas reflectiedetails die jou beter zichtbaar maken tijdens het fietsen in de vroege ochtend of in het donker. Met afmetingen van 19 cm x 8 cm x 10 cm en een gewicht van 263 gram, is deze tas zowel compact als licht, waardoor hij geen belasting vormt tijdens jouw ritten.
Voor iedereen die op zoek is naar een functionele en stijlvolle oplossing voor het opbergen van fietstoebehoren is de Basil Sport Design frametas de ideale keuze. Met zijn praktische ontwerp en gebruiksvriendelijke instellingen is deze tas een must-have voor elke fietser.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsaccessoires kun je Basil Sport Design Frametas - Zwart - 1.7 Liter kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basil Sport Design Frametas - Zwart - 1.7 Liter te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Basil Sport Design Frametas - Zwart - 1.7 Liter bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Basil Sport Design Frametas - Zwart - 1.7 Liter is gemeten op 20-12-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 21-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Basil |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 6 cm |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 263 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Frame |
| Verpakkingsinhoud | 1x Basil Sport Design Frametas |
Model
| Kleur | Zwart |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | Polyester |
Overige kenmerken
| Bevestigingswijze(s) | Riempjes |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| Product gewicht | 0.0 kg |
| Sluiting Hoofdvak | Ritssluiting |
| Type fietstas | Frametas |
| Verpakking breedte | 176 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Volume in liters | 1.7 l |
EAN
| EAN | 8715019180453 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basil Sport Design Frametas - Zwart - 1.7 Liter aankoopt