Bobike Poncho mini - Zwart (wind- en waterdicht)
- EAN: 5604415121296
- Categorie(n): Fietsstoeltjes
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:18:23 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Bobike Poncho Mini in het zwart, de perfecte oplossing om jouw baby droog en warm te houden tijdens fietstochten. Deze multifunctionele poncho is gemaakt van hoogwaardige, wind- en waterdichte materialen, ontworpen om het fietsen in elke weersomstandigheid aangenaam te maken. Met een zachte thermische fleece voering biedt deze poncho optimaal comfort voor je kleintje.
Veiligheid staat voorop met de Bobike Poncho Mini. Dankzij de reflecterende details ben je samen met je kind in de donkere dagen van het jaar goed zichtbaar voor andere weggebruikers. Bovendien is de afneembare capuchon ruim genoeg om over een helm te dragen, zodat je gerust je fietstocht kunt maken zonder zorgen.
De poncho is eenvoudig te installeren en kan snel worden aangepast wanneer jouw kindje niet meer in het zitje zit. Zo kan deze in een handomdraai dienen als regenhoes voor het zitje, wat zorgt voor extra bescherming. De Bobike Poncho is compatibel met alle Bobike voorzitjes en heeft een uitstekende waterdichtheid van 5000 mm.
Met een gewicht van slechts 550 gram is deze poncho lichtgewicht en makkelijk op te bergen, terwijl de gesealde rits ervoor zorgt dat je de capuchon of regenhoes veilig kunt opbergen wanneer deze niet in gebruik is. De poncho is bovendien eenvoudig schoon te maken, wat bijdraagt aan een hoge gebruiksvriendelijkheid.
Bij Bobike geloven we dat slecht weer niet bestaat. Met de Bobike Poncho Mini ben je voorbereid op alle weersomstandigheden en kun je volop genieten van de buitenlucht met je kindje. Maak nu je fietstocht niet alleen veiliger, maar ook comfortabeler en leuker!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Bobike Poncho mini - Zwart (wind- en waterdicht) kopen voor de prijs van € 51,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bobike Poncho mini - Zwart (wind- en waterdicht) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bobike Poncho mini - Zwart (wind- en waterdicht) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,65 voor Bobike Poncho mini - Zwart (wind- en waterdicht) is gemeten op 23-06-2025. De hoogste prijs was € 51,99 op 29-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,34. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Bobike |
Productinformatie
| Kleur | Onbekend |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Technische specificaties
| Product lengte | 0 cm |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 364 mm |
| Verpakkingsgewicht | 772 g |
| Voor of achter | Voor |
EAN
| EAN | 5604415121296 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bobike Poncho mini - Zwart (wind- en waterdicht) aankoopt