Lightyourbike ® PROOF - Telefoonhouder Fiets - Waterdicht - 360° Draaibaar - Schokbestendig
- EAN: 6090443480426
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 06:15:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Lightyourbike ® PROOF telefoonhouder voor de fiets, dé perfecte oplossing voor fietsers die hun smartphone willen gebruiken tijdens het fietsen. Deze houder is volledig waterdicht, zodat je jouw telefoon kunt gebruiken zonder je zorgen te maken over slechte weersomstandigheden. Met een speciale ritssluiting bescherm je je toestel tegen zware regenbuien, waardoor je altijd bereikbaar en veilig kunt navigeren op je fiets.
Dankzij het robuuste ontwerp is deze telefoonhouder ook geschikt voor mountainbikes en racefietsen. De houder is 360° draaibaar, wat betekent dat je de ideale kijkhoek kunt instellen, ongeacht het type rit dat je maakt. Of je nu je favoriete navigatie-app gebruikt of gewoon je muziek wilt bedienen, deze houder maakt het allemaal mogelijk zonder dat je hoeft te stoppen.
De montage van de Lightyourbike PROOF is eenvoudig en vereist geen gereedschap; je bevestigt de houder eenvoudig op het stuur met de meegeleverde strap. Deze is aanpasbaar aan de diameter van jouw stuur, waardoor de holder op vrijwel elke fiets past. Naast het vasthouden van je smartphone biedt de houder ook extra opbergruimte voor je sleutels, geld of pasjes, zodat je alles wat je nodig hebt binnen handbereik hebt.
Onze telefoonhouder is geschikt voor alle populaire smartphone merken en modellen, inclusief de Apple iPhone 11 tot en met de iPhone 13, en verschillende Samsung Galaxy modellen tot 7 inch. Het materiaal is van hoge kwaliteit, met constructie in ABS en PU/TPU, wat zorgt voor een schokbestendige bescherming van je apparaat.
Kies voor de Lightyourbike PROOF telefoonhouder en voeg gemak toe aan je fietstochten. Geniet van een zorgeloze rit met de wetenschap dat jouw smartphone goed is beschermd en altijd bereikbaar is!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lightyourbike ® PROOF - Telefoonhouder Fiets - Waterdicht - 360° Draaibaar - Schokbestendig kopen voor de prijs van € 22,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lightyourbike ® PROOF - Telefoonhouder Fiets - Waterdicht - 360° Draaibaar - Schokbestendig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lightyourbike ® PROOF - Telefoonhouder Fiets - Waterdicht - 360° Draaibaar - Schokbestendig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Lightyourbike ® PROOF - Telefoonhouder Fiets - Waterdicht - 360° Draaibaar - Schokbestendig is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 22,95 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Geslacht | Unisex |
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel Apple iPhone 11 Apple iPhone 11 Pro Apple iPhone 11 Pro Max Apple iPhone 12 Apple iPhone 12 Mini Apple iPhone 12 Pro Apple iPhone 12 Pro Max Apple iPhone 13 Apple iPhone 13 Mini Apple iPhone 13 Pro Apple iPhone 13 Pro Max Apple iPhone X/10 Apple iPhone XR Apple iPhone Xs Apple iPhone Xs Max Apple iPhone 8 Apple iPhone 8 Plus Apple iPhone SE (2020) Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Active Samsung Galaxy S6 Edge Samsung Galaxy S6 Edge+ Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 Active Samsung Galaxy S7 Edge Samsung Galaxy S7 Edge Plus Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8 Active Samsung Galaxy S8+ Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9+ Samsung Galaxy SII Samsung Galaxy SII Plus Samsung Galaxy S10 Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy S11 Plus Samsung Galaxy S11e Samsung Galaxy A40 Samsung Galaxy A50 Samsung Galaxy A60 Samsung Galaxy A70 Samsung Galaxy A80 Samsung Galaxy A90 |
| Geschikt voor schermgrootte | 7 |
| Maximale schermformaat | 7 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | ABS Polyvinylchloride PVC PU/TPU |
| Kleur | Zwart Rood |
| Gebruik in type voertuig | Fiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Nee |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | Lightyourbike ® |
| Verpakkingsinhoud | 1x PROOF telefoonhouder fiets, 1x Stuurbevestiging |
| Verpakkingsgewicht | 110 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210006 |
| EAN | 6090443480426 |
Overige kenmerken
| Maat | 18 cm |
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 0 |
| Model | PROOF |
| Opbergruimte | Ja |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
EAN
| EAN | 6090443480426 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lightyourbike ® PROOF - Telefoonhouder Fiets - Waterdicht - 360° Draaibaar - Schokbestendig aankoopt