Lynx Enkele Fietstas - Joshua L - Zwart - 16L
- EAN: 8714868036294
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 06:13:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Lynx Enkele Fietstas Joshua L in zwart is de ideale metgezel voor elke fietstocht. Dankzij het waterafstotende polyester-ripstop materiaal blijft je bagage droog, zelfs als het weer omslaat. Met een inhoud van 16 liter biedt deze fietstas voldoende ruimte voor al je essentials, of je nu naar je werk fietst of een kort avontuur aangaat.
Deze fietstas is ontworpen voor gebruiksgemak. Het innovatieve quick-mount systeem maakt het eenvoudig om de tas aan de achterdrager van je fiets te bevestigen en weer te verwijderen met het slimme trekhandvat. Geschikt voor E-bikes en stadsfietsen, kan de tas eenvoudig worden gemonteerd op bagagedragers met een buisdikte van 8 tot 15 mm.
Het functionele ontwerp van de Lynx fietstas zorgt ervoor dat alles netjes geordend is. Aan de binnenzijde bevinden zich vijf vakken, ideaal voor het opbergen van je persoonlijke spullen. Bovendien zijn de compressiebanden aan beide zijkanten handig om de tas te verkleinen wanneer je minder bagage meeneemt.
Veiligheid is ook een belangrijk aspect van deze tas. De reflecterende elementen zorgen voor een betere zichtbaarheid in het verkeer, wat cruciaal is tijdens avondritten. Met een productgewicht van slechts 0.65 kg is de tas licht en gemakkelijk te dragen, zowel op je fiets als als schoudertas dankzij de meegeleverde schouderband.
Met de Lynx Enkele Fietstas Joshua L combineer je functionaliteit met stijl. Deze tas is niet alleen praktisch, maar ook een stijlvolle aanvulling op je fietsuitrusting. Ontdek het gemak en de veelzijdigheid van deze must-have fietstas!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Lynx Enkele Fietstas - Joshua L - Zwart - 16L kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lynx Enkele Fietstas - Joshua L - Zwart - 16L te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lynx Enkele Fietstas - Joshua L - Zwart - 16L bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor Lynx Enkele Fietstas - Joshua L - Zwart - 16L is gemeten op 21-06-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 21-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 40 cm |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 0.8 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | 1 fietstas |
Model
| Kleur | Zwart |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | N.v.t. |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| Product gewicht | 0.65 kg |
| Reflecterend | Nee |
| Type fietstas | Enkele fietstas |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Volume in liters | 15 l |
EAN
| EAN | 8714868036294 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lynx Enkele Fietstas - Joshua L - Zwart - 16L aankoopt