Lynx Fietsspiegel 115 Mm Links Stuurbevestiging Zwart
- EAN: 8714868035679
- Categorie(n): Fietsspiegels
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:11:57 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Lynx fietsspiegel, een onmisbaar accessoire voor elke fietser die veiligheid en optimaal zicht op de weg achter zich belangrijk vindt. Met een diameter van 115 mm biedt deze spiegel helder en nauwkeurig zicht, zodat je altijd goed kunt inschatten wat er achter je gebeurt. De slimme bevestiging aan de linkerkant van het stuur zorgt voor een handige en veilige montage.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Lynx Fietsspiegel 115 Mm Links Stuurbevestiging Zwart kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lynx Fietsspiegel 115 Mm Links Stuurbevestiging Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lynx Fietsspiegel 115 Mm Links Stuurbevestiging Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Lynx Fietsspiegel 115 Mm Links Stuurbevestiging Zwart is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 104 kg |
| Verstelbaar | Ja |
EAN
| EAN | 8714868035679 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lynx Fietsspiegel 115 Mm Links Stuurbevestiging Zwart aankoopt