New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas - 46,5 liter - Zwart
- EAN: 8714827020159
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas, een stevige en ruime tas met een inhoud van maar liefst 46,5 liter. Deze zwarte fietstas is ideaal voor wie veel spullen mee wil nemen op de fiets, of het nu gaat om boodschappen of andere benodigdheden. Al meer dan 40 jaar behoren de New Looxs fietstassen tot onze collectie, en ze hebben zich keer op keer bewezen in kwaliteit en gebruiksgemak.
Gemaakt van waterafstotend canvas, biedt deze tas bescherming tegen kleine regenbuien, zodat je jouw spullen droog kunt houden tijdens je rit. De stevige constructie van de tas, met dubbel gestikte naden en een extra sterke achterplaat, garandeert een lange levensduur en betrouwbaarheid. Dankzij de afgeschuinde randen kun je de tas eenvoudig bevestigen zonder dat je voeten in de weg komen.
Bevestigen op de bagagedrager is eenvoudig dankzij de handige riempjes. Deze tas is geschikt voor vrijwel alle fietstypes, inclusief elektrische fietsen. Met een brug van 16,5 cm tussen de delen van de tas, kun je deze extra stevig aan de zijkant van de bagagedrager vastzetten met een klittenbandriempje. Voor extra stabiliteit bij zware belading adviseren wij het gebruik van een New Looxs afstandhouder.
Voor de veiligheid in het donker is de fietstas voorzien van reflecterende elementen. Hierdoor ben je goed zichtbaar voor andere weggebruikers, wat bijdraagt aan een veiligere fietservaring. De tas sluit je eenvoudig met kliksluitingen, zodat je snel toegang hebt tot je spullen.
Met afmetingen van 39 cm in lengte, 19 cm in breedte en 33 cm in hoogte neemt de tas niet te veel ruimte in, terwijl je tegelijkertijd optimaal gebruik kunt maken van de 46,5 liter opslagcapaciteit. De New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas is dé perfecte keuze voor de moderne fietser die kwaliteit en functionaliteit waardeert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas - 46,5 liter - Zwart kopen voor de prijs van € 52,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas - 46,5 liter - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas - 46,5 liter - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,11 voor New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas - 46,5 liter - Zwart is gemeten op 14-10-2025. De hoogste prijs was € 52,99 op 20-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,88. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | New Looxs |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 39 cm |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 2357 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | Dubbele fietstas |
Model
| Kleur | Zwart |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | Canvas |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Nee |
| Bevestigingswijze(s) | Riempjes |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor Fietstype | Elektrische Fiets Stadsfiets Transportfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| PFC vrij | Nee |
| Product gewicht | 2.16 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Gespsluiting |
| Type accessoires | Afstandhouder |
| Type fietstas | Dubbele fietstas |
| Verpakking breedte | 401 mm |
| Verpakking hoogte | 102 mm |
| Verpakking lengte | 404 mm |
| Volume in liters | 46.5 l |
| Waterdichtheid | Waterafstotend |
EAN
| EAN | 8714827020159 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Looxs Basic Canvas Hybride Dubbele Fietstas - 46,5 liter - Zwart aankoopt