New Looxs Fiori Alma - Dubbele Fietstas - Geschikt voor elke Bagagedrager - Ook voor Elektrische Fietsen - 30 L - Sand
- EAN: 8714827984970
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de New Looxs Fiori Alma, de perfecte dubbele fietstas voor elke bagagedrager, inclusief elektrische fietsen. Met een royale inhoud van 30 liter biedt deze stijlvolle tas voldoende ruimte voor al jouw boodschappen of andere dagelijkse benodigdheden. Het tijdloze design maakt de Fiori Alma een echte klassieker die niet uit de mode raakt.
Deze fietstas is vervaardigd uit hoogwaardig waterafstotend polyester, wat garandeert dat je spullen beschermd zijn tegen onverwachte regenbuien. De duurzaamheid van de materialen zorgt ervoor dat de tas ook bij intensief gebruik zijn functie en uitstraling behoudt. Met afmetingen van 37 cm in lengte, 12 cm in breedte en 33 cm in hoogte is de Fiori Alma ideaal voor zowel stedelijke als landelijke fietstochten.
De Fiori Alma is niet alleen praktisch, maar ook veilig. De subtiele reflecterende strips verhogen je zichtbaarheid in het verkeer, zodat je met een gerust hart op pad kunt gaan. De tas bevestig je eenvoudig met riempjes aan de bagagedrager, waardoor hij stevig blijft zitten, zelfs op hobbelige wegen.
Of je nu naar je werk gaat of een dagje de stad in wilt, met de New Looxs Fiori Alma ben je verzekerd van een stijlvolle en functionele fietstas. De combinatie van esthetiek en functionaliteit maakt deze tas een must-have voor elke volwassen fietser. Ervaar zelf het gebruiksgemak en de robuustheid die deze tas te bieden heeft!
Investeer in kwaliteit en stijl met de New Looxs Fiori Alma - de perfecte partner voor jouw fietsavonturen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je New Looxs Fiori Alma - Dubbele Fietstas - Geschikt voor elke Bagagedrager - Ook voor Elektrische Fietsen - 30 L - Sand kopen voor de prijs van € 35,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Looxs Fiori Alma - Dubbele Fietstas - Geschikt voor elke Bagagedrager - Ook voor Elektrische Fietsen - 30 L - Sand te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat New Looxs Fiori Alma - Dubbele Fietstas - Geschikt voor elke Bagagedrager - Ook voor Elektrische Fietsen - 30 L - Sand bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,99 voor New Looxs Fiori Alma - Dubbele Fietstas - Geschikt voor elke Bagagedrager - Ook voor Elektrische Fietsen - 30 L - Sand is gemeten op 21-06-2025. De hoogste prijs was € 35,99 op 22-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | New Looxs |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 37 cm |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1101 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | New Looxs Fiori Double Nomi Dubbele Fietstas |
Model
| Kleur | Alma Sand |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | Polyester |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Nee |
| Bevestigingswijze(s) | Riempjes |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Geschikt voor Fietstype | Transportfiets Elektrische Fiets Bakfiets Stadsfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| PFC vrij | Nee |
| Product gewicht | 0.91 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Gespsluiting |
| Type accessoires | Shoppertas |
| Type fietstas | Dubbele fietstas |
| Verpakking breedte | 373 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 401 mm |
| Volume in liters | 30 l |
| Waterdichtheid | Waterafstotend |
EAN
| EAN | 8714827984970 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Looxs Fiori Alma - Dubbele Fietstas - Geschikt voor elke Bagagedrager - Ook voor Elektrische Fietsen - 30 L - Sand aankoopt