New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart
- EAN: 8714827983225
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:20:36 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stijlvol en functioneel, de New Looxs Varo Double is de ideale oplossing voor elke fietser die regelmatig in weer en wind onderweg is. Deze dubbele fietstas, met een inhoud van maar liefst 40 liter, biedt voldoende ruimte voor al je dagelijkse benodigdheden. Of je nu een boodschappenrit maakt of een dagje uit plant, met de Varo blijven je spullen altijd goed georganiseerd en volledig droog.
Wat deze fietstas echt uitzonderlijk maakt, is de 100% waterdicht garantie. Dankzij de slimme constructie zonder gestikte naden en de roltop kliksluiting is de tas ontworpen om zelfs de zwaarste regenbuien te weerstaan. Gemaakt van 420D polyester, dat bekend staat om zijn scheur- en UV-bestendigheid, blijft de Varo er als nieuw uitzien, ongeacht de omstandigheden.
De integratie van een MIK adapter maakt bevestigen aan je bagagedrager een fluitje van een cent: binnen enkele seconden is je tas vastgemaakt. Het MIK-systeem is compatibel met de meeste moderne fietsen, waaronder elektrische fietsen. Ben je niet zeker welke bevestiging je fiets heeft? Geen zorgen, met de veelzijdige Varo zijn er altijd alternatieven, zoals de Varo Single of Varo Double Racktime.
Bij New Looxs geloven we dat kwaliteit voorop staat. Al sinds 1948 produceren we fietstassen die speciaal zijn ontworpen voor de Nederlandse fietser en zijn we trots op ons vakmanschap. De Varo fietstas is dan ook geen uitzondering; het biedt niet alleen uitstekende functionaliteit, maar ook een stijlvol design dat perfect aansluit bij de esthetiek van je fiets.
Kies voor de New Looxs Varo Double en geniet van het gemak van een lichte fietstas van slechts 1,7 kg, met een praktische afmeting van 28 cm x 17 cm x 43 cm. Met reflecterende details aan beide zijden ben je bovendien goed zichtbaar in het verkeer. Deze fietstas is jouw betrouwbare partner voor elke fietstocht, ongeacht de omstandigheden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart kopen voor de prijs van € 103,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
- Op dit moment is New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 103,95 voor New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart is gemeten op 22-02-2026. De hoogste prijs was € 110,99 op 09-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | New Looxs |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 28 cm |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 43 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1851 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | New Looxs Varo Double Dubbele Fietstas MIK |
Model
| Kleur | Zwart |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | 100% polyester |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Ja |
| Bevestigingswijze(s) | MIK-Systeem |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor Fietstype | Bakfiets Elektrische Fiets Stadsfiets Transportfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| PFC vrij | Nee |
| Product gewicht | 1.7 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Rolsluiting |
| Type accessoires | Shoppertas |
| Type fietstas | Dubbele fietstas |
| Verpakking breedte | 357 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 632 mm |
| Volume in liters | 40 l |
| Waterdichtheid | Waterdicht |
EAN
| EAN | 8714827983225 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Looxs Varo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Elektrische Fietsen - 100% Waterdicht - Geïntegreerde MIK Adapter - 40 Liter - Zwart aankoopt