New Looxs Vigo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Electrische Fietsen - Ingebouwde MIK adapter - Afneembare Fietstas met Modern Design - 37 Liter - Grijs
- EAN: 8714827983423
- Categorie(n): Fietstassen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De New Looxs Vigo Double is de ideale dubbele fietstas voor de moderne fietser. Ontworpen met oog voor functionaliteit en een sportief uiterlijk, biedt deze tas alles wat je nodig hebt voor je fietstocht. Met een inhoud van 37 liter is er volop ruimte voor al je benodigdheden, of je nu boodschappen doet of op avontuur gaat.
Wat deze fietstas echt onderscheidt, is de geïntegreerde MIK-adapter. Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om de tas in één handbeweging op je bagagedrager te bevestigen of weer te verwijderen. Hierdoor is de Vigo niet alleen praktisch, maar ook zeer gebruiksvriendelijk. Dit kan een groot voordeel zijn voor wie veel onderweg is met de fiets, vooral in deze tijd van elektrische fietsen.
Gemaakt van 100% waterafstotend polyester, is de Vigo ontworpen om je spullen droog en veilig te houden, zelfs tijdens een onverwachte bui. Hoewel de tas niet volledig waterdicht is, biedt het materiaal voldoende bescherming tegen regen. Voor extra zekerheid in slechte weersomstandigheden kan de New Looxs regenhoes (8714827070505) worden aangeschaft.
Naast functionaliteit beschikt de Vigo fietstas ook over handige extra’s zoals een bidonhouder, reflecterende details voor extra zichtbaarheid en meerdere vakken om je spullen georganiseerd te houden. Hierdoor ben je niet alleen veilig onderweg, maar ook goed voorbereid op alle omstandigheden.
Tegen een gewicht van 2.02 kg en afmetingen van 31 x 15 x 40 cm, is de Vigo ontworpen voor volwassenen en geschikt voor verschillende fietssoorten, waaronder elektrische fietsen, stadsfietsen en transportfietsen. Upgrade je fietservaring met de New Looxs Vigo Double en geniet van het gemak en de stijl die deze tas biedt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je New Looxs Vigo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Electrische Fietsen - Ingebouwde MIK adapter - Afneembare Fietstas met Modern Design - 37 Liter - Grijs kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Looxs Vigo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Electrische Fietsen - Ingebouwde MIK adapter - Afneembare Fietstas met Modern Design - 37 Liter - Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat New Looxs Vigo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Electrische Fietsen - Ingebouwde MIK adapter - Afneembare Fietstas met Modern Design - 37 Liter - Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 70,99 voor New Looxs Vigo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Electrische Fietsen - Ingebouwde MIK adapter - Afneembare Fietstas met Modern Design - 37 Liter - Grijs is gemeten op 10-07-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 21-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | New Looxs |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 31 cm |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 2277 g |
Productinformatie
| Positie fietstas | Achter |
| Verpakkingsinhoud | Dubbele fietstas |
Model
| Kleur | Grijs |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Inclusief regenhoes | Nee |
Materiaal
| Materiaal | 100% polyester |
Overige kenmerken
| Afneembaar | Ja |
| Bevestigingswijze(s) | MIK-Systeem |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor Fietstype | Elektrische Fiets Stadsfiets Transportfiets |
| Inclusief laptopvak | Nee |
| PFC vrij | Nee |
| Product gewicht | 2.02 kg |
| Reflecterend | Ja |
| Sluiting Hoofdvak | Gespsluiting |
| Type accessoires | Afstandhouder |
| Type fietstas | Dubbele fietstas |
| Verpakking breedte | 379 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 569 mm |
| Volume in liters | 37 l |
| Waterdichtheid | Waterafstotend |
EAN
| EAN | 8714827983423 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Looxs Vigo Double - Dubbele Fietstas - Geschikt voor Electrische Fietsen - Ingebouwde MIK adapter - Afneembare Fietstas met Modern Design - 37 Liter - Grijs aankoopt