Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones
- EAN: 8720986571944
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 06:16:54 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar ultieme vrijheid tijdens het fietsen met de Nuvance Telefoonhouder Fiets. Deze robuuste houder biedt een waterdicht design dat je smartphone beschermt tegen regen, stof en modder. Of je nu door de stad fietst of avontuurlijke off-road paden kiest, met deze telefoonhouder blijft je toestel altijd droog en veilig.
Met een handige 360 graden rotatie kun je de kijkhoek eenvoudig aanpassen voor optimaal gebruiksgemak. Hierdoor kun je zorgen voor een perfecte weergave van navigatiesystemen, bellen of muziek luisteren. De stevige bevestiging garandeert dat je smartphone ook op hobbelige wegen perfect op zijn plaats blijft, dankzij de robuuste en verstelbare klemmen.
Deze telefoonhouder is geschikt voor vrijwel alle smartphones met een maximale schermgrootte van 7 inch, waaronder populaire merken zoals Samsung, Apple, en Nokia. Dankzij het universele ontwerp kun je deze houder met vertrouwen gebruiken, ongeacht het model dat je hebt.
De installatie is bijzonder eenvoudig en vereist geen gereedschap. Zo kun je snel beginnen met je avonturen op de fiets, scooter of motor. De houder komt met een stuurbevestiging en een duidelijke handleiding in het Nederlands en Engels, waardoor je direct aan de slag kunt.
Upgrade je fietsrit met de Nuvance Telefoonhouder Fiets en geniet van de perfecte combinatie van stijl, veiligheid en gebruiksgemak. Met een gewicht van slechts 210 gram is hij licht en gemakkelijk mee te nemen. Verken elke route met vertrouwen en houdt je smartphone veilig in het zicht!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
- Op dit moment is Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones is gemeten op 09-07-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 09-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Samsung OPPO OnePlus Nokia Motorola LG Lenovo Google Fairphone Erikssøn Blackberry Apple Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
| Geschikt voor schermgrootte | 7 |
| Maximale schermformaat | 7 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | TPU Waterdicht Synthetisch rubber |
| Kleur | zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets Motor Snorfiets Bromfiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Nee |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | Nuvance |
| Verpakkingsinhoud | 1x Telefoonhouder fiets; 1x Stuurbevestiging; 1x Nederlands- en Engelstalige handleiding. |
| Verpakkingsgewicht | 210 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NVT |
| EAN | 8720986571944 |
Overige kenmerken
| Maat | 7 |
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 4.5 |
| Model | fietshouders |
| Opbergruimte | Ja |
| Verpakking breedte | 6.50 cm |
| Verpakking hoogte | 19.50 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720986571944 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nuvance Telefoonhouder Fiets - GSM Houder voor Fiets & Motor Stuur - Waterdicht - 360 Graden - Fietshouder voor Smartphones aankoopt