Puky Loopfiets voor kinderen vanaf 3 jaar in retro blauw
- EAN: 4015731040979
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:11 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): De grote speelgoedwinkel
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je Puky Loopfiets voor kinderen vanaf 3 jaar in retro blauw kopen voor de prijs van € 134,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Puky Loopfiets voor kinderen vanaf 3 jaar in retro blauw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Puky Loopfiets voor kinderen vanaf 3 jaar in retro blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,00 voor Puky Loopfiets voor kinderen vanaf 3 jaar in retro blauw is gemeten op 30-06-2025. De hoogste prijs was € 179,95 op 30-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 80,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 25 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 2 |
| Type banden | Luchtbanden |
| Loopfiets opties | Kinbeschermer Standaard Veiligheidshandvatten Voetenplank |
Algemene kenmerken
| Merk | Puky |
| Kleur | Blue |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| EAN | 4015731040979 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4097 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geslacht | Unisex |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximale stuurhoogte | 130 cm |
| Maximale zithoogte | 52 cm |
| Minimale stuurhoogte | 1 cm |
| Minimale zithoogte | 1 cm |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 5.000000 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Wielmaat | 0 Inch |
EAN
| EAN | 4015731040979 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Puky Loopfiets voor kinderen vanaf 3 jaar in retro blauw aankoopt