Pukylino Loopfiets Voor Kinderen Vanaf 1 jaar in Roze
- EAN: 4015731030345
- Categorie(n): Kinderfietsen
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Pukylino Loopfiets Voor Kinderen Vanaf 1 jaar in Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,39 voor Pukylino Loopfiets Voor Kinderen Vanaf 1 jaar in Roze is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 66,80 op 21-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,41. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Massieve banden |
| Loopfiets opties | Geen opties |
Algemene kenmerken
| Merk | Puky |
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Staal |
| Verpakkingsgewicht | 2.30 kg |
| EAN | 4015731030345 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3034 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Geslacht | Unisex |
| Maximale stuurhoogte | 36 cm |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 22 cm |
| Personage | Geen personage |
| Product breedte | 26 cm |
| Product gewicht | 2.300000 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 51 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Wielmaat | 6 Inch |
EAN
| EAN | 4015731030345 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pukylino Loopfiets Voor Kinderen Vanaf 1 jaar in Roze aankoopt