Qibbel Junior 6+ Fietsstoeltje Achter Bagagedrager bevestiging - Antraciet- inclusief voetsteunen
- EAN: 8712864430900
- Categorie(n): Fietsstoeltjes
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 06:39:15 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Qibbel Junior 6+ fietstoeltje haalt u eenvoudig uw kind van school of maakt u een rit naar opa en oma. Dit stevige achterzitje is ontworpen voor kinderen van 6 tot 12 jaar en heeft een maximaal gewicht van 35 kg. Het past perfect op elke reguliere en E-bike bagagedrager, wat het een veelzijdige keuze maakt voor elke fietser.
Dit achterzitje is vervaardigd in Nederland en staat garant voor kwaliteit en veiligheid. Het beschikt over een veiligheidsheupgordel met een driepuntssluiting, zodat u met een gerust hart met uw kind op pad kunt. Dankzij de gebruiksvriendelijke montage heeft u het stoeltje binnen enkele minuten geïnstalleerd, zonder dat u gereedschap nodig heeft. Het is direct gebruiksklaar uit de doos!
De Qibbel Junior 6+ is uitgerust met inklapbare en verstelbare voetsteunen, die zich aanpassen aan de groei van uw kind. Hierdoor blijft het stoeltje comfortabel, ongeacht de lengte van uw kind. Met een breedte van 26 cm, een hoogte van 35 cm en een gewicht van slechts 2 kg is het ook nog eens een lichtgewicht en handig in gebruik.
Het stoeltje is beschikbaar in de stijlvolle kleur antraciet en biedt een duurzame keuze, gemaakt van gerecyclede materialen. Bovendien draagt de lokale productie in Nederland bij aan een lagere ecologische voetafdruk. Bij de aanschaf van dit stoeltje ondersteunt u niet alleen de lokale economie, maar ook een milieuvriendelijke aanpak.
Met een fabrieksgarantie van 2 jaar kunt u rekenen op de kwaliteit van het Qibbel Junior 6+. Dit stoeltje is niet alleen veilig en comfortabel, maar ook een praktische oplossing voor ouders die graag op de fiets met hun kinderen de weg op gaan. Laat het avontuur beginnen met Qibbel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsstoeltje
- Bij Fietsstoeltje kun je Qibbel Junior 6+ Fietsstoeltje Achter Bagagedrager bevestiging - Antraciet- inclusief voetsteunen kopen voor de prijs van € 62,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Qibbel Junior 6+ Fietsstoeltje Achter Bagagedrager bevestiging - Antraciet- inclusief voetsteunen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Qibbel Junior 6+ Fietsstoeltje Achter Bagagedrager bevestiging - Antraciet- inclusief voetsteunen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 56,79 voor Qibbel Junior 6+ Fietsstoeltje Achter Bagagedrager bevestiging - Antraciet- inclusief voetsteunen is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 62,95 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,16. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Qibbel |
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 25 kg |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Qibbel Junior 6+ - Direct gebruiksklaar uit de doos + Inklapbare voetsteunen + Inzetstukken voor smalle buizen (10-14mm) + Handleiding |
Opties en functies
| Verwijderbare bekleding | Nee |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Nee |
Technische specificaties
| Product gewicht | 2 kg |
| Product lengte | 28 cm |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in On-site repair Pick-up en return |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakking breedte | 291 mm |
| Verpakking hoogte | 290 mm |
| Verpakking lengte | 387 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2188 g |
| Voor of achter | Achter |
EAN
| EAN | 8712864430900 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Qibbel Junior 6+ Fietsstoeltje Achter Bagagedrager bevestiging - Antraciet- inclusief voetsteunen aankoopt