Ridder Ride - Peuterschaal Comfort
- EAN: 8717677870059
- Categorie(n): Fietsstoeltjes
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 06:13:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Ridder Ride - Peuterschaal Comfort biedt een ideale oplossing voor uw peuter tijdens het fietsen. Deze schaal is ontworpen voor kinderen van 8 maanden tot ongeveer 18 maanden en zorgt ervoor dat ze veilig en comfortabel kunnen zitten, zelfs tijdens langere ritten. Met een extra zachte teddyberen overtrek en een vulling, is deze schaal perfect om uw kleintje goed te ondersteunen.
Net als bij de Peuterschaal Basis, voorkomt de Comfort uitvoering dat uw peuter onderuit zakt of scheef zit in de fietskar of bakfiets. Dit is essentieel, omdat de romp van jonge kinderen vaak nog niet sterk genoeg is om zelfstandig rechtop te zitten. Dankzij de goede hoofd- en rugsteun kan uw kind toch vooruitkijken en genieten van de omgeving terwijl u fietst.
De schaal is eenvoudig te bevestigen met de bestaande riempjes in de fietskar, en wordt geleverd met speciale bevestigingsbandjes voor Instep en Croozer fietskarren. Wilt u de schaal ook in een bakfiets gebruiken? Geen probleem, met aparte adapterplaatjes (artikelnummer WB900) is dat zo geregeld!
De Peuterschaal Comfort heeft de volgende indrukwekkende specificaties: een gewicht van 550 gram, een draagvermogen tot 20 kg, en een afmeting van 27,5 cm breed, 45 cm lang en 50 cm hoog. Het is gemaakt van hoogwaardig polystyreen met een katoenen teddy dekje voor extra comfort. De schaal is verkrijgbaar in een stijlvolle beige kleur en is eenvoudig te onderhouden.
Vertrouw op de 2 jaar fabrieksgarantie die bij dit product inbegrepen is. Kortom, met de Ridder Ride - Peuterschaal Comfort verzekert u zich van een veilige en comfortabele rit voor uw peuter, terwijl u samen van fietsen geniet!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Ridder Ride - Peuterschaal Comfort kopen voor de prijs van € 53,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ridder Ride - Peuterschaal Comfort te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
- Op dit moment is Ridder Ride - Peuterschaal Comfort in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ridder Ride - Peuterschaal Comfort bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 53,20 voor Ridder Ride - Peuterschaal Comfort is gemeten op 28-05-2026. De hoogste prijs was € 86,99 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,79. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Beige |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Fietsstoeltje |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 620 mm |
| Verpakkingsgewicht | 593 g |
EAN
| EAN | 8717677870059 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ridder Ride - Peuterschaal Comfort aankoopt