Sparta/Batavus Snellader - Elektrische fietsoplader - 36V - 2A - 5-polig - 2014/2015
- EAN: 8715957277581
- Categorie(n): Elektrische fiets opladers
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:12:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sparta/Batavus Snellader voor uw elektrische fiets, speciaal ontworpen voor de modellen uit 2014 en 2015. Deze krachtige oplader met een spanning van 36V en een stroomsterkte van 2A zorgt ervoor dat uw accu snel en efficiënt opgeladen wordt. Met de 5-polige aansluiting is deze oplader perfect geschikt voor verschillende modellen van Sparta en Batavus fietsen.
Deze oplader heeft een compact formaat met een lengte van 16,50 cm, een breedte van 7 cm en een hoogte van 5 cm. Ondanks zijn kleine afmetingen biedt hij een hoge functionaliteit. Met een gewicht van slechts 690 g is hij bovendien gemakkelijk mee te nemen, ideaal voor onderweg. Deze snellader biedt u de vrijheid om snel weer op pad te gaan.
De Sparta/Batavus Snellader is vervaardigd uit duurzaam kunststof en beschikt over een duidelijke CE-markering. Dit garandeert de veiligheid en betrouwbaarheid van het product. De oplader is geschikt voor een breed scala aan elektrische fietsmodellen. Denk aan de Sparta E-motion C2, C3, C4, C5 en diverse Batavus E-go modellen, waardoor dit een veelzijdige keuze is voor veel fietsers.
In de verpakking vindt u de oplader en een universele handleiding, zodat u direct aan de slag kunt. Met de Sparta/Batavus Snellader bent u verzekerd van een kwaliteitsproduct dat gericht is op snelheid en gebruiksgemak. Kies voor deze oplader en geniet van zorgeloos fietsplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sparta/Batavus Snellader - Elektrische fietsoplader - 36V - 2A - 5-polig - 2014/2015 kopen voor de prijs van € 45,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sparta/Batavus Snellader - Elektrische fietsoplader - 36V - 2A - 5-polig - 2014/2015 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sparta/Batavus Snellader - Elektrische fietsoplader - 36V - 2A - 5-polig - 2014/2015 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,00 voor Sparta/Batavus Snellader - Elektrische fietsoplader - 36V - 2A - 5-polig - 2014/2015 is gemeten op 14-09-2025. De hoogste prijs was € 52,70 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 16.50 cm |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 695 g |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Oplader E-Motion Sparta, Batavus en Koga E-motion |
Model
| Kleur | Zwart |
Materiaal
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor | Sparta E-motion C2 model 2014 tm 2015 Sparta E-motion C3 model 2014 tm 2015 Sparta E-Motion C4 model 2014 tm 2015 Sparta E-motion C5 model 2014 tm 2015 Sparta Elegance model 2014 tm 2015 Sparta Lola Jo E model 2015 Sparta Mojo E model 2014 tm 2015 Sparta Original E model 2015 Sparta Pick Up E model 2014 tm 2015 Sparta Amazone E model 2014 tm 2015 Sparta Country Tour E model 2014 tm 2015 Batavus Allegro E-go model 2014 tm 2015 Batavus E-Blockbuster model 2015 Batavus Genova E-go model 2014 tm 2015 Batavus Monaco E-go model 2014 tm 2015 Batavus Stratos E-go model 2014 tm 2015 Batavus Torino E-go model 2014 tm 2015 |
| Geschikt voor model elektrische fiets | Sparta E-motion C2 Sparta E-motion C3 Sparta E-motion C4 Sparta E-motion C5 Sparta Elegance Sparta Lola Jo Sparta Mojo Sparta Original E Sparta Pick Up E Sparta Amazone E Sparta Country Tour E Batavus Allegro E-go Batavus E-Blockbuster Batavus Genova E Batavus Monaco E Batavus Stratos E Batavus Torino E |
| Product gewicht | 690 g |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
| Voedingsspanning | 36 V |
EAN
| EAN | 8715957277581 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sparta/Batavus Snellader - Elektrische fietsoplader - 36V - 2A - 5-polig - 2014/2015 aankoopt