Sprint Casper - Mountainbike - Jongensfiets 16 inch - Blauw/Oranje - Kinderfiets - Framemaat:24 cm - BK21SI0530_2 Rij1-2
- EAN: 3800932068065
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 06:13:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de stoere Sprint Casper 16 inch jongensfiets, perfect voor avontuurlijke ritten naar school of heerlijke fietstochten met het gezin. Deze mountainbike maakt fietsen niet alleen leuk, maar biedt ook uitstekende veiligheid dankzij het betrouwbare V-brake remsysteem. Met een krachtige remmechanisme komen kinderen snel tot stilstand wanneer dat nodig is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sprint Casper - Mountainbike - Jongensfiets 16 inch - Blauw/Oranje - Kinderfiets - Framemaat:24 cm - BK21SI0530_2 Rij1-2 kopen voor de prijs van € 159,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sprint Casper - Mountainbike - Jongensfiets 16 inch - Blauw/Oranje - Kinderfiets - Framemaat:24 cm - BK21SI0530_2 Rij1-2 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sprint Casper - Mountainbike - Jongensfiets 16 inch - Blauw/Oranje - Kinderfiets - Framemaat:24 cm - BK21SI0530_2 Rij1-2 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 159,99 voor Sprint Casper - Mountainbike - Jongensfiets 16 inch - Blauw/Oranje - Kinderfiets - Framemaat:24 cm - BK21SI0530_2 Rij1-2 is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 159,99 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|
Product eigenschappen
| Wielmaat | 16 Inch |
| Geslacht | Jongens |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Geen |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Type fiets | Mountainbike |
| Materiaal frame | Staal |
| Type frame | Low Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | SPRINT CASPER |
| Kleur | Blauw/Oranje |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | Nieuwe fiets in de originele fabrieks verpakking verpakt. |
| EAN | 3800932068065 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BK21SI0530_2 |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Product gewicht | 11 kg |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| Verpakking breedte | 20 cm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Geen taal |
EAN
| EAN | 3800932068065 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sprint Casper - Mountainbike - Jongensfiets 16 inch - Blauw/Oranje - Kinderfiets - Framemaat:24 cm - BK21SI0530_2 Rij1-2 aankoopt