Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze
- EAN: 8719636015440
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:14:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Droom groot met de Supersuper Cooper Bamboo 14 inch kinderfiets! Deze robuuste meisjesfiets biedt kinderen de perfecte mogelijkheid om de wereld te verkennen met vertrouwen en plezier. Met zijn lichte roze kleur en vintage uitstraling is deze fiets niet alleen praktisch, maar ook stijlvol. De bamboe afwerking op de voor- en achterdrager geeft het een unieke charme, terwijl de bruin gekleurde handvaten en het zadel perfect in stijl zijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze kopen voor de prijs van € 180,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 159,00 voor Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze is gemeten op 13-02-2026. De hoogste prijs was € 209,00 op 16-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 50,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|
Product eigenschappen
| Wielmaat | 14 Inch |
| Geslacht | Meisjes |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Zijwieltjes |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 0 |
| Type fiets | Transportfiets Urban fiets |
| Materiaal frame | Staal |
| Type frame | Low Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | supersuper |
| Kleur | Lichtroze |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | SuperSuper Cooper Bamboo Kinderfiets, 95% afgemonteerd |
| EAN | 8719636015440 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S1453-BB-ROZE |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 19.3 cm |
| Verpakking lengte | 101.5 cm |
| Product gewicht | 11 kg |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| Verpakking breedte | 61 cm |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Taal handleiding | Nederlands |
EAN
| EAN | 8719636015440 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Supersuper Cooper Bamboo - Kinderfiets - Meisjesfiets - 14 inch - Roze aankoopt