Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 - Zwart
- EAN: 8595217454750
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:15:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 in de kleur zwart, veilig je je smartphone tijdens het fietsen. Deze veelzijdige houder bevestig je eenvoudig op de stuurstang van je fiets. Dankzij het stevige ontwerp en het bevestigingsrubber blijft je smartphone stevig op zijn plaats, zelfs tijdens de meest avontuurlijke ritten.
Of je nu wilt navigeren of je favoriete muziek wilt afspelen, met deze fietshouder heb je altijd je smartphone binnen handbereik. Het gebruik van de houder is niet alleen praktisch, maar draagt ook bij aan een veilige fietservaring. Zo kun je zonder zorgen genieten van je fietstochten, terwijl je je ogen op de weg houdt.
De Swissten S-Grip BCCL1 is universeel geschikt voor vrijwel elke smartphone met een maximale schermgrootte van 6 inch. Gemaakt van hoogwaardig ABS-materiaal, garandeert deze houder duurzaamheid en een lange levensduur. De compacte afmetingen van de verpakking, met een breedte van 10 cm en een hoogte van 5 cm, maken het eenvoudig om de houder mee te nemen, waar je ook naartoe gaat.
In de verpakking vind je niet alleen de telefoonhouder, maar ook een rubberband voor extra veiligheid en een schroef om de houder stevig vast te zetten aan je fiets. Dit alles maakt de Swissten Telefoonhouder de ideale metgezel voor elke fietsliefhebber. Ervaar het gemak en de veiligheid die deze houder biedt tijdens al je ritten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 - Zwart kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,95 voor Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 - Zwart is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 17,50 op 25-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Geslacht | Unisex |
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
| Maximale schermformaat | 6 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | ABS |
| Kleur | zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | Swissten |
| Verpakkingsinhoud | -Telefoonhouder - rubberband om de smartphone vast te zetten -schroef om de houder vast te zetten aan je fiets. |
| Verpakkingsgewicht | 128 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 65010404 |
| EAN | 8595217454750 |
Overige kenmerken
| Maat | M |
| Magnetisch | Nee |
| Model | S-Grip BCCL 1 |
| Opbergruimte | Nee |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
EAN
| EAN | 8595217454750 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Swissten Telefoonhouder Fiets - S-Grip BCCL1 - Zwart aankoopt