Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen
- EAN: 8720195386810
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:18:23 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je fietstocht nog gemakkelijker met de Technosmart Fietsstuur Telefoonhouder. Nooit meer met je telefoon in de hand fietsen en het risico lopen op een boete. Deze handige houder is eenvoudig aan je stuur te bevestigen zonder gereedschap, dankzij de slimme verstelbare band en bevestigingsdop. Zo blijf je veilig de weg op gaan terwijl je navigatie of muziek eenvoudig binnen handbereik is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen kopen voor de prijs van € 10,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
- Op dit moment is Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,50 voor Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 07-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,45. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Geschikt voor
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
Kenmerken
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets |
| Plaatsing | Niet van toepassing |
Productinformatie
| Merk | Technosmart |
| Verpakkingsinhoud | Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720195386810 |
| EAN | 8720195386810 |
Overige kenmerken
| Model | model LDM01 |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720195386810 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Technosmart - Fietsstuur Telefoonhouder - 360° Draaibaar - Anti-slip - Schok Dempend - 4.7 tot 6.8 Inch Smartphones - Voor 25 tot 32 mm Sturen aankoopt