Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart
- EAN: 8720688322349
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 06:16:54 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de ultieme oplossing voor fietsliefhebbers met onze Telefoonhouder Fiets. Deze slimme en multifunctionele houderspecie is speciaal ontworpen om je smartphone veilig en handig te monteren tijdens het fietsen. Met een maximale schermgrootte van 7 inch is deze houder geschikt voor vrijwel alle populaire smartphone modellen, waardoor je jouw navigatie en muziek makkelijk kunt bedienen, zelfs onderweg.
De waterdichte eigenschappen van deze telefoonhouder zorgen ervoor dat je telefoon beschermd is tegen regen, sneeuw, modder en stof. Dankzij de dubbele waterdichte ritssluiting is je telefoon veilig opgeborgen, zelfs tijdens onverwachte weersomstandigheden. Met het hooggevoelige TPU-aanraakscherm kun je jouw smartphone handsfree gebruiken, zodat je met gemak kunt navigeren zonder je telefoon uit de houder te halen.
Met een eenvoudig montagesysteem bevestig je de telefoonhouder snel en stevig aan het stuur van je fiets, met een diameter van 2,0 cm tot 3,5 cm. De houder kan 360 graden draaien, waardoor je deze zowel in portret- als landschapmodus kunt gebruiken. Ideaal voor het bekijken van navigatie-instructies of het streamen van muziek terwijl je geniet van een fietstocht.
Deze telefoonhouder is niet alleen functioneel, maar ook praktisch. Met een extra opbergvakje houdt je ruimte voor belangrijke spullen zoals sleutels, pasjes of een mini-powerbank. Hierdoor ben je altijd goed voorbereid, of je nu een korte rit of een lange tocht maakt. Kies voor gemak en veiligheid met de Telefoonhouder Fiets, perfect voor al je avonturen op de fiets.
Terwijl de weg zich voor je uitstrekt, hoef je je geen zorgen te maken over jouw smartphone. Met deze telefoonhouder geniet je van alle voordelen van je telefoon zonder gevaar te lopen op een boete van 95,- voor het vasthouden van je toestel. Maak van elke fietstocht een plezierige ervaring met deze hoge kwaliteit smartphonehouder, ondersteund door de garantie van CoverMore.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
- Op dit moment is Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,11 voor Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart is gemeten op 24-01-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 05-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
| Geschikt voor schermgrootte | 7 |
| Maximale schermformaat | 7 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | Synthetisch textiel Textiel |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets Motor Bromfiets Wandelwagen |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | CoverMore |
| Verpakkingsinhoud | Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 35 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | telefoonhouders fiets |
| EAN | 8720688322349 |
Overige kenmerken
| Maat | One size |
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 4 |
| Model | Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart |
| Opbergruimte | Ja |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720688322349 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Telefoonhouder Fiets - GSM Houder Fiets - Telefoonhouder Fiets Waterdicht - 360° Rotatie - Zwart aankoopt