Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large
- EAN: 8720724700926
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 06:16:54 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de ideale oplossing voor onderweg met de Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht. Deze innovatieve houder is perfect voor fietsers, scooterrijders en motorrijders die veiligheid en gebruiksgemak hoog in het vaandel hebben staan. Deze houder garandeert dat jij en jouw smartphone een veilige reis hebben, ongeacht het weer.
De NOXX telefoonhouder is eenvoudig te bevestigen aan het stuur van jouw voertuig. Dankzij het handige kliksysteem weet je zeker dat je telefoon stevig op zijn plek blijft. Met een maximale schermgrootte van 5.8 inch past de houder perfect voor de meeste smartphone modellen, wat het navigeren tijdens de rit een fluitje van een cent maakt.
Het veelzijdige ontwerp van deze houder maakt het mogelijk om je telefoon zowel horizontaal als verticaal te gebruiken. Het 360 graden verstelbare draaimechanisme zorgt ervoor dat je optimaal van je telefoon gebruik kunt maken zonder afgeleid te worden van het verkeer. Bovendien is de telefoonhouder gemaakt van duurzaam kunststof en is hij waterdicht, zodat je je geen zorgen hoeft te maken bij regenachtige omstandigheden.
Deze universele telefoonhouder is niet alleen geschikt voor fietsen, maar kan ook op scooters en motoren worden gebruikt. Dankzij de lichtgewicht constructie van slechts 5 gram merk je bijna niet dat hij aanwezig is. Met een stuurdiameter tot 25 mm is hij bovendien eenvoudig aan vrijwel elk voertuig te bevestigen.
De Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht is een must-have accessoire voor elke avontuurlijke reiziger. Of je nu door de stad fietst of lange ritten maakt, met deze telefoonhouder ben je altijd veilig en verbonden. Geniet van de vrijheid om onderweg handsfree te navigeren en je smartphone te gebruiken zonder zorgen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,95 voor Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large is gemeten op 25-11-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
| Geschikt voor schermgrootte | 5.8 |
| Maximale schermformaat | 5.8 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart | Large |
| Gebruik in type voertuig | Fiets Motor Bromfiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | NoXx |
| Verpakkingsinhoud | Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large |
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720724700926 |
| EAN | 8720724700926 |
Overige kenmerken
| Maat | Large |
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 5.8 |
| Model | 2023 |
| Opbergruimte | Nee |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 0.50 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720724700926 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Telefoonhouder Fiets Universeel Waterdicht - Fiets Telefoonhouder Scooter Waterdicht - Mountainbike Telefoon Houder - Large aankoopt