Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder
- EAN: 8720016761109
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:15:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Verstelbare Universele Fietstelefoonhouder, de perfecte oplossing om je smartphone veilig en gemakkelijk te bevestigen op je fiets, brommer of scooter. Deze telefoonhouder is ontworpen voor apparaten met een schermgrootte van 3.5 tot 7 inch, waardoor hij geschikt is voor vrijwel elk smartphone-model. Met een handgreepbreedte van 1.8 tot 3.5 cm en een aanpasbare lengte van 115 tot 180 mm, biedt deze houder een stevige grip op jouw toestel.
De telefoonhouder is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof en metaal, wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit, zelfs op oneffen wegen. Met een strak zwart design past hij bovendien perfect bij elk type voertuig. De houder is eenvoudig te bevestigen aan het stuur van je fiets, zodat je gemakkelijk navigatie- of muziek-apps kunt gebruiken zonder je handen van het stuur te halen.
Met de mogelijkheid tot instelbare standen is deze telefoonhouder eenvoudig aan te passen aan jouw specifieke behoeften. Hierdoor ben je verzekerd van een optimale kijkhoek, ongeacht de omstandigheden. Let op: deze houder is niet geschikt voor gebruik onderwater, maar hij biedt wel uitstekende prestaties tijdens jouw ritten op de weg.
De Verstelbare Universele Fietstelefoonhouder van het merk Poqlo® weegt slechts 197 gram, wat hem licht en gemakkelijk te hanteren maakt. Hij komt met een verpakking die de houder beschermt en eenvoudig op te bergen is wanneer hij niet in gebruik is. Met een EAN van 8720016761109, is deze telefoonhouder een betrouwbare keuze voor elke fietser die zijn smartphone veilig wil kunnen gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder kopen voor de prijs van € 11,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,00 voor Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 11,00 op 19-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Universeel |
| Geschikt voor schermgrootte | 7 |
| Maximale schermformaat | 7 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | Kunststof Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | Poqlo® |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder |
| Verpakkingsgewicht | 197 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DV1530 |
| EAN | 8720016761109 |
Overige kenmerken
| Maat | One size |
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 3.5 |
| Model | Never out of stock |
| Opbergruimte | Nee |
| Verpakking breedte | 11.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7.20 cm |
| Verpakking lengte | 15.50 cm |
EAN
| EAN | 8720016761109 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Telefoonhouder Motorfiets - Voor op de Brommer - Scooter Telefoonhouder aankoopt