Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Geel - Kids 3-6 jaar
- EAN: 6011646893868
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:18:15 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Veloretti Maxi Kinderfiets, de perfecte fiets voor jonge avonturiers van 4 tot 6 jaar oud! Deze stijlvolle fiets in een stralende gele kleur biedt niet alleen plezier, maar ook veiligheid met zijn sterke zijwieltjes en betrouwbare terugtraprem. Geschikt voor kinderen met een lengte tussen de 102 en 118 cm, is deze fiets ideaal voor het verkennen van de buurt of het leren van nieuwe vaardigheden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Geel - Kids 3-6 jaar kopen voor de prijs van € 299,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Geel - Kids 3-6 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Geel - Kids 3-6 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 233,10 voor Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Geel - Kids 3-6 jaar is gemeten op 12-08-2025. De hoogste prijs was € 299,00 op 11-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 65,90. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Product eigenschappen
| Wielmaat | 16 Inch |
| Geslacht | Unisex |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Zijwieltjes |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Type fiets | Stadsfiets |
| Materiaal frame | Staal |
| Type frame | Low Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | Veloretti |
| Kleur | Geel |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderfiets + set zijwieltjes + gereedschap voor montage |
| EAN | 6011646893868 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 16-MAXI |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 73 cm |
| Verpakking lengte | 114 cm |
| Product gewicht | 7 kg |
| Verpakkingsgewicht | 10.5 kg |
| Verpakking breedte | 20 cm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
EAN
| EAN | 6011646893868 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Geel - Kids 3-6 jaar aankoopt