Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Groen - Kids 3-6 jaar
- EAN: 6011651379333
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:18:15 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Veloretti Maxi Kinderfiets in de prachtige kleur groen, speciaal ontworpen voor kleine avonturiers van 3 tot 6 jaar. Met een wielmaat van 16 inch biedt deze fiets de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit, zodat je kind de wereld in stijl kan veroveren.
Met een gewicht van slechts 8 kg is de Veloretti Maxi licht genoeg voor de jonge rijders. De stevige zijwieltjes zorgen voor extra stabiliteit, waardoor je kleine durfal met vertrouwen kan leren fietsen. Deze stadsfiets is geschikt voor kinderen met een lengte tussen de 102 en 118 cm en helpt hen de nodige vaardigheden te ontwikkelen zonder te veel moeite.
De Veloretti Maxi heeft een stevig staal frame en is unisex, waardoor hij geschikt is voor alle kleine fietsers. Dankzij het low frame ontwerp kunnen kinderen gemakkelijk op- enaf stappen. Deze fiets is perfect voor dagelijkse ritjes in de buurt of avontuurlijke tochten in het park.
Bij de fiets worden zijwieltjes meegeleverd, plus het benodigde gereedschap voor montage. Dit maakt het opzetten van de fiets een fluitje van een cent. Met één versnelling is het eenvoudig om je kind in beweging te krijgen en nieuwe avonturen te laten beleven.
Met de Veloretti Maxi Kinderfiets als trouwe metgezel, kunnen kinderen spelenderwijs leren fietsen. Laat je kindje de vrijheid van buiten ontdekken en plezier maken op deze stijlvolle, groene kinderfiets. Wacht niet langer en geef je kind het cadeau van avontuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Groen - Kids 3-6 jaar kopen voor de prijs van € 299,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Groen - Kids 3-6 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Groen - Kids 3-6 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 233,10 voor Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Groen - Kids 3-6 jaar is gemeten op 12-08-2025. De hoogste prijs was € 299,00 op 11-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 65,90. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Product eigenschappen
| Wielmaat | 16 Inch |
| Geslacht | Unisex |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Zijwieltjes |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Type fiets | Stadsfiets |
| Materiaal frame | Staal |
| Type frame | Low Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | Veloretti |
| Kleur | Groen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderfiets + set zijwieltjes + gereedschap voor montage |
| EAN | 6011651379333 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 16-MAXI |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 73 cm |
| Verpakking lengte | 114 cm |
| Product gewicht | 8 kg |
| Verpakkingsgewicht | 10.5 kg |
| Verpakking breedte | 20 cm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
EAN
| EAN | 6011651379333 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Veloretti Maxi Kinderfiets 16 inch - Groen - Kids 3-6 jaar aankoopt