Volare Sportivo Kinderfiets - Jongens - 18 inch - Blauw Zwart - Twee Handremmen
- EAN: 8715347318771
- Categorie(n): Kinderfietsen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:15:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak leren fietsen een waar avontuur met de Volare Sportivo 18 inch kinderfiets! Dit is dé perfecte fiets voor jongens die klaar zijn om de wereld op twee wielen te verkennen. Met zijn sportieve blauw en zwarte kleurstelling is deze fiets niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Veiligheid is bij deze fiets een topprioriteit, dankzij de twee handremmen en het stevige stalen frame.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Volare Sportivo Kinderfiets - Jongens - 18 inch - Blauw Zwart - Twee Handremmen kopen voor de prijs van € 134,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Volare Sportivo Kinderfiets - Jongens - 18 inch - Blauw Zwart - Twee Handremmen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Volare Sportivo Kinderfiets - Jongens - 18 inch - Blauw Zwart - Twee Handremmen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 123,40 voor Volare Sportivo Kinderfiets - Jongens - 18 inch - Blauw Zwart - Twee Handremmen is gemeten op 10-01-2026. De hoogste prijs was € 134,99 op 29-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,59. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|
Product eigenschappen
| Wielmaat | 18 Inch |
| Geslacht | Jongens |
| Meegeleverde fietsonderdelen | Zijwieltjes |
| Met vering | Nee |
| Aantal versnellingen | 0 |
| Type fiets | Stadsfiets |
| Materiaal frame | Metaal |
| Type frame | High Frame |
| Type vering | Geen vering |
| Uitvoering crankstel | Single |
Specificaties
| Merk | volare |
| Kleur | Groen, Zwart |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderfiets |
| EAN | 8715347318771 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31877 |
Afmetingen
| Verpakking hoogte | 550 mm |
| Verpakking lengte | 1020 mm |
| Product gewicht | 12.5 kg |
| Verpakkingsgewicht | 13000 g |
| Verpakking breedte | 190 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
EAN
| EAN | 8715347318771 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Volare Sportivo Kinderfiets - Jongens - 18 inch - Blauw Zwart - Twee Handremmen aankoopt