Waledano®Universele Telefoonhouder Fiets - Geschikt Voor elk Loestel - Smartphone Telefoon Houder - Motor - 360 Graden Draaibaar - Fiets Accessoires - Fiets Telefoonhouder - Siliconen - Zwart
- EAN: 8720968101077
- Categorie(n): Telefoonhouders
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:18:23 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Waledano® Universele Telefoonhouder voor de fiets, een essentiële accessoire voor elke fietser die zijn smartphone veilig en handzaam wil hebben. Deze veelzijdige houder is geschikt voor alle gangbare smartphones tot 6,7 inch, waaronder populaire modellen van Apple zoals de iPhone 11, 12, 13 en 14. Dankzij de 360 graden draaibare functie kun je je telefoon eenvoudig in de gewenste kijkhoek positioneren, ideaal voor navigatie of het beantwoorden van oproepen zonder je rit te onderbreken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- De fietsen & onderdelen zijn beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Waledano®Universele Telefoonhouder Fiets - Geschikt Voor elk Loestel - Smartphone Telefoon Houder - Motor - 360 Graden Draaibaar - Fiets Accessoires - Fiets Telefoonhouder - Siliconen - Zwart kopen voor de prijs van € 20,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Waledano®Universele Telefoonhouder Fiets - Geschikt Voor elk Loestel - Smartphone Telefoon Houder - Motor - 360 Graden Draaibaar - Fiets Accessoires - Fiets Telefoonhouder - Siliconen - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Waledano®Universele Telefoonhouder Fiets - Geschikt Voor elk Loestel - Smartphone Telefoon Houder - Motor - 360 Graden Draaibaar - Fiets Accessoires - Fiets Telefoonhouder - Siliconen - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,00 voor Waledano®Universele Telefoonhouder Fiets - Geschikt Voor elk Loestel - Smartphone Telefoon Houder - Motor - 360 Graden Draaibaar - Fiets Accessoires - Fiets Telefoonhouder - Siliconen - Zwart is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 20,79 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,79. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|
Geschikt voor
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 11 Apple iPhone 11 Pro Apple iPhone 11 Pro Max Apple iPhone 12 Apple iPhone 12 Mini Apple iPhone 12 Pro Apple iPhone 12 Pro Max Apple iPhone 13 Apple iPhone 13 Mini Apple iPhone 13 Pro Apple iPhone 13 Pro Max Apple iPhone 14 Apple iPhone 14 Plus Apple iPhone 14 Pro Apple iPhone 14 Pro Max Apple iPhone 3 Apple iPhone 3G/3Gs Apple iPhone 4/4s Apple iPhone 5/5s/SE Apple iPhone 5C Apple iPhone 6/6s Apple iPhone 6/6s Plus Apple iPhone 7 Apple iPhone 7 Plus Apple iPhone 8 Apple iPhone 8 Plus Apple iPhone SE (2020) Apple iPhone SE (2022) Apple iPhone X/10 Apple iPhone XR Apple iPhone Xs Max Apple iPhone Xs |
| Geschikt voor schermgrootte | 7 |
| Maximale schermformaat | 6.7 Inch |
Kenmerken
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik in type voertuig | Fiets Motor Snorfiets |
| Plaatsing | Stuur |
Eigenschappen
| Regelbare standen | Ja |
| Geschikt voor onderwater | Ja |
Batterij
| Opladen via apparaat | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Productinformatie
| Merk | Waledano® |
| Verpakkingsinhoud | Waledano® 1x Telefoonhouder |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 8720968101077 |
Overige kenmerken
| Maat | One size |
| Magnetisch | Nee |
| Minimale schermformaat telefoon | 4 |
| Model | Universeel 2023 |
| Opbergruimte | Nee |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720968101077 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Waledano®Universele Telefoonhouder Fiets - Geschikt Voor elk Loestel - Smartphone Telefoon Houder - Motor - 360 Graden Draaibaar - Fiets Accessoires - Fiets Telefoonhouder - Siliconen - Zwart aankoopt